Naschoolse activiteiten
Algemeen
Samen met de jongerenwerkers organiseren de Sportcoaches na schooltijd diverse leuke en laagdrempelige activiteiten voor kinderen en jongeren. Op woensdagmiddag bieden zij daarnaast een gevarieerd programma met sport- en spelactiviteiten, zodat iedereen de kans krijgt om in een veilige en gezellige omgeving actief bezig te zijn.
Sport- en spel
Sportcoach Mike van Kleef is vanaf 16 april elke woensdagmiddag aanwezig op het Cruyff Court in de wijk Gorecht of Noorderpark, Hoogezand. In het tabel hieronder kan je zien wanneer Mike bij welke Cruyff Court is.
Elke week worden er verschillende sport- en spelletjes gedaan van 15:00 tot 17:00 uur. De eerste weken zullen in het teken van voetbal staan, vanwege de voorronde van FC Straat die eraan komt. Na de voorronde van FC straat worden er wekelijks verschillende sport- en spelletjes gedaan zoals bootcamp, tikspelletjes, (knots)hockey, trefbal, fitness, basketbal en meer. Dit doen we altijd in overleg met de deelnemers.
Cruyff Court Noorderpark, Hoogezand
Datum | Tijd |
Woensdag 28 mei | 15:00 - 17:00 uur |
Woensdag 11 juni | 15:00 - 17:00 uur |
Woensdag 25 juni | 15:00 - 17:00 uur |
Cruyff Court Gorecht-oost, Hoogezand
Datum | Tijd |
Woensdag 21 mei | 15:00 - 17:00 uur |
Woensdag 04 juni | 15:00 - 17:00 uur |
Woensdag 18 juni | 15:00 - 17:00 uur |
Woensdag 02 juli | 15:00 - 17:00 uur |
Contactpersoon Mike van Kleef