Uitslagen

Op deze pagina vindt u de uitslag.

Overzicht uitslagen verkiezing gemeenteraad 2022

Uitslag verkiezing gemeenteraad 2022

Lijst Partijnaam Aantal stemmen Aantal zetels
1 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) 2909 4
2 GemeenteBelangen Midden-Groningen 5368
 
8
3 SP (Socialistische Partij) 2000 3
4 VVD 1833 2
5 ChristenUnie 1957 3
6 CDA 1959 3
7 GROENLINKS 1791 2
8 D66 1264 2
9 BBB-LMG 3851 6

Opkomstpercentage: 46,26%

Aantal stemmen per kandidaat

Kandidatenlijst P.v.d.A.

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 van der Veen T. (Thea) (v) 1663
2 Flederus H.J. (Henk) (m) 161
3 Perdon-Pancras A.A.M. (Anneke) (v) 203
4 Westerdiep J. (Jan) (m) 187
5 van Duren J. (Anja) (v) 157
6 Bousema A. (Alexander) (m) 21
7 Bronsema-de Vries M. (Maaike) (v) 112
8 Huizenga G.G.J. (Gosse) (m) 56
9 Voogd I.L. (Irma) (v) 45
10 Ilhan N. (Nurettin) (m) 69
11 Loer H. (Harm) (m) 36
12 Bakker F.J. (Fred) (m) 16
13

van der Leeuw IJ.C.W. (IJsbrand) (m)

54
14 Udo H.P. (Hans) (m) 4
15 Folgerts H.E. (Rieks) (m) 75
16 van Schie J.C.M. (José) (v) 50

Kandidatenlijst GemeenteBelangen Midden-Groningen

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Ploeger M. (m) 1473
2 Nieland-Kampen P.A. (v) 1352
3 Loots H. (m) 388
4 Buurke J.A. (m) 334
5 Akkerman-Ritsema G.H. (v) 425
6 Velthuis J. (m) 300
7 Velthuis C. (m) 23
8 Hulzebos J. (m) 371
9 Lenting E.H. (v) 198
10 Loots H.H. (m) 47
11 Wijchers I. (m) 69
12 Ruiter J.K. (m) 40
13 Wolthuis M. (m) 51
14 de Groot H.G. (m) 10
15 Staring-Tholen C. (v) 18
16 Keuning M.W. (m) 18
17 Massink H.T. (m) 37
18 Kragt M. (m) 7
19 Meiring S.F.H. (m) 64
20 Roffel L. (m) 10
21 Veldthuis G.H. (m) 21
22 van Delden A.M. (v) 39
23 Haze H. (m) 60
24 Broek-Prins G. (v) 13

Kandidatenlijst SP

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Lesman-Veenstra J. (Joke) (v) 1110
2 Vader T.O. (Thorwald) (m) 108
3 Oest H.P. (Peter) (m) 55
4 Klaassens I. (Ida) (v) 87
5 Croeze R. (Richard) (m) 46
6 van Dijk C. (Conny) (v) 53
7 Veendorp J. (Joyce) (v) 91
8 van der Laan S. (Sandra) (v) 100
9 Leemhuis R. (René) (m) 15
10 Swarts R. (Roelf) (m) 60
11 Koning K.W. (Kees) (m) 35
12 Klaassens-Veenstra S. (Sonja) (v) 22
13 Polat H. (Hülya) (v) 66
14 Vermeer G. (Gerrit) (m) 15
15 Croeze-Voorzee I. (Ivonne) (v) 11
16 van Embden H. (Henk) (m) 13
17 Oest J.J. (Jolanda) (v) 5
18 Stada C.J. (Kees) (m) 16
19

Mulder B.H.H. (Berend) (m)

5
20 Norder F.G. (Ria) (v) 25
21 Doevendans M. (Michiel) (m) 13
22 Hut H.J. (Harry) (m) 4
23 Klootsema T. (Tjaard) (m) 12
24 Mühlenberg A.H.M. (Nol) (m) 33

Kandidatenlijst VVD

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Offereins E.J.K. (Evert) (m) 646
2 Vulpes M.J. (Marjolein) (v) 408
3 Palland H. (Hans-Peter) (m) 192
4 Vink A.B. (Dolf) (m) 76
5 Akkerman M. (Michael) (m) 25
6 van Buuren D. (Dennie) (m) 80
7 van Steenbergen J. (Janneke) (v) 23
8 Boelens T. (Tim) (m) 24
9 Wind W.E.C. (Wim) (m) 40
10 Oosting M.J. (Menso) (m) 41
11 Dontje K. (Kees) (m) 19
12 Aardse J.T. (Theo) (m) 40
13 Lockhorn H.G.J. (Henk) (m) 27
14 Jonk H.W. (Hans) (m) 13
15 Hartong-Bakker H. (Ria) (v) 54
16 Bruning J.J.T. (Janine) (v) 19
17 Schrage G.G. (Gerke) (m) 24
18 Batelaan J.H. (Jan) (m) 39
19 Tepper H. (Henk) (m) 15
20 Kamminga R.J. (Roelien) (v) 28

Kandidatenlijst ChristenUnie

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Joostens N. (Niels) (m) 860
2 Metscher M.T. (Marco) (m) 245
3 Boer K. (Klaas) (m) 58
4 Folkersma R. (Roel) (m) 84
5 Knol G.P. (Gerard) (m) 107
6 Prins-Kruize I.R. (Ingeborg) (v) 266
7 van de Wetering-Melse C.T. (Christine) (v) 68
8 Boven H.J. (Hendrik Jan) (m) 20
9 Jansma-den Boer T.A.W. (Annette) (v) 50
10 Bent G.J.W. (Gert Jan) (m) 9
11 van der Spek M.J. (Maarten) (m) 9
12 Hoeksema-Schoenmaker M.A. (Miranda) (v) 21
13 Bondt G.J. (Geert) (m) 40
14 Dikkema K.W. (Kor) (m) 20
15 Braam P. (Pieter) (m) 13
16 de Haan J. (Jan) (m) 9
17 Bos J.J. (Johannes) (m) 7
18 Dekker M. (Meint) (m) 24
19 Nijburg-Pastoor A.M. (Margreet) (v) 20
20 Gernaat H. (Henk) (m) 27

Kandidatenlijst CDA

Nummer Naam Kandidaat Aantal stemmen
1 Drenth E. (Erik) (m) 899
2 van der Burg-Versteeg A.P.A. (Erianne) (v) 472
3 Wind H. (Harry) (m) 123
4 Min M.N. (Mara) (v) 85
5 van der Werk P. (Peter) (m) 51
6 Stellingwerf G. (Gerben) (m) 36
7 Renkema P. (Peter) (m) 44
8 de Winter-Wijffels A.C.M. (Annelien) (v) 100
9 Joosten J.L. (Koos) (m) 35
10 Grashuis A.J. (Allard) (m) 10
11 van der Meijden M.W. (Maarten) (m) 12
12 van der Burg H. (Huib) (m) 5
13 Schuil H.G. (Gerald) (m) 34
14 Vonk R.J. (Roel) (m) 6
15 Molema W.J. (Wim) (m) 13
16 Bos F. (Fré) (m) 34

Kandidatenlijst GROENLINKS

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Dewnarain R.A. (Roshano) (m) 559
2 Bosscher A.D. (Albert) (m) 97
3 Woest S.D. (Sylvain) (m) 138
4 Zuiderveen G.A. (Ger) (m) 41
5 Dewnarain A.L. (Arlette) (v) 291
6 Danoe M. (Merel) (v) 211
7 Mohamed B. (Bahja) (v) 112
8 Poel-Kuperus S.T. (Silvia) (v) 73
9 Roossien C.H. (Carmen) (v) 26
10 Brandsma L. (Lisa) (v) 65
11 Poel J.A.K. (Jan) (m) 19
12 Witteveen W.J. (Pim) (m) 9
13 Liu R.D. (Romano) (m) 14
14 Mahler F. (Fred) (m) 15
15 Hamersma K. (Klaas) (m) 19
16 van Leeuwen H.J. (Harald) (m) 10
17 de Ruijter S.F.A. (Sjoert) (m) 9
18 Visscher H. (Heleen) (v) 18
19 Westerhof O.J. (Olaf) (m) 31
20 ter Steege G.G. (Gherie) (v) 14
21 Post M.H. (Mario) (m) 20

Kandidatenlijst D66

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Lutterop Y.P. (Yannick) 538
2 Lafarre D. (Danick) 185
3 Paapst M.H. (Mathieu) 55
4 Fennis T.S. (Toine) 26
5 Uijtendaal F. (Frank) 70
6 Smith E.D. (Esmeralda) 189
7 Renkema G.H. (Gerard) 42
8 Deutz M.P.A.M. (Lin) 15
9 Menting A. (Albert) 4
10 Stiekema L.H.L. (Luud) 30
11 ter Veer R.M. (Renny) 12
12 Pel T. (Thomas) 5
13 Gerrits P.J.H.M. (Peter) 7
14 Niezink J.J. (Jan) 17
15 Kuiper A.G. (Albert) 10
16 Hesp M.J. (Marc) 25
17 Liefers E.M. (Esther) 34

Kandidatenlijst BBB-LMG

Nummer Naam kandidaat Aantal stemmen
1 Kruzenga F.A. (Nette) (v) 1349
2 Brinkkemper S.E. (Sharon) (v) 328
3 Bruins G. (Gertjan) (m) 178
4 van Dijken M.E. (Marian) (v) 442
5 Ackermann P. (Patrick) (m) 45
6 Deekens S. (Sven) (m) 62
7 Braster G.B.F. (Gilbert) (m) 76
8 Bosman M.E. (Mariët) (v) 46
9 Rook R. (René) (m) 66
10 van Rosmalen T.J.G. (Theo) (m) 154
11 de Boer W.A. (Wim) (m) 186
12 Scheffer H.J. (Henk) (m) 10
13 Min W.J. (Wessel) (m) 14
14 Bos-Wu M. (Marieke) (v) 200
15 Wiegmans S.F.A. (Bas) (m) 4
16 Flikkema R.A. (Robert) (m) 2
17 Hoving K.K.T. (Kor) (m) 689

Proces Verbalen

Hier vindt u de uitslagen per stembureau. De laatste cijfers in de naam van het document is het nummer van het stembureau.

Verslag bijeenkomst uitslag vaststellen

De onderstaande stukken liggen tot en met 28 maart ter inzage. U kunt tijdens de openingstijden van de balies zonder afspraak stukken inzien.

  • verslag controletelling stembureau resultaten
  • verslag controle zetelverdeling
  • proces verbaal bijeenkomst vaststellen uitslag